אודותינו

משרד עו”ד קרן ארנשטיין דנה עוסק בתחומי המשפט האזרחי בכלל ובתחום נזקי הגוף בפרט.

עו”ד ארנשטיין דנה סיימה את לימודיה בהצלחה יתירה בפקולטה למשפטים במכללה האקדמית נתניה. את דרכה בעולם המשפט החלה עוד בעת לימודיה אשר במקביל להם עבדה במשרדים המובילים בתחום נזקי הגוף, בהם צברה יידע וניסיון רב בניהול תביעות כעורכת דין .

בנוסף, להיותה עורכת דין, משמשת עו”ד ארנשטיין דנה גם כמגשרת שעיקרו מציאת פתרונות ליישוב סכסוכים משפחתיים וגירושין.

עו”ד קרן ארנשטיין דנה עוסקת מזה שנים רבות בתחום דיני הנזיקין, תוך התמחות ספציפית ברשלנות רפואית על רבדיה הרבים כגון, תביעות הולדה בעוולה, רשלנות במהלך ההריון, רשלנות בניתוחים, רשלנות בטיפולי לייזר ועוד.

כיום, עיקר משרדה עוסק בייצוג תובעים בתביעות נזקי הגוף לרבות, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות נגד הביטוח הלאומי, תביעות כנגד קופות החולים, ופגיעות גוף בנושאים שונים כגון, נפילות ופגיעות בשטחים ציבוריים, נפגעי קטינים בתאונות בית הספר ובטיולים, נפגעי תאונות ספורט, וכיוצב’.

בנוסף, משרדנו מייצג, בעריכת חוזים כגון, צוואות ,הסכמי ממון, הסכמי דירה השכרה/ מכר וכן, דיני עבודה.

ה”אני מאמין” של משרדנו, הוא כי לכל אדם אשר נפגע וזקוק לייצוג יש את הזכות לקבלת שירות מקצועי ואמין תוך שימת דגש על קבלת תשומת לב אישית , ניתוח המקרה לעומקו, בחינת סיכויי התביעה, (תוך כדי איסוף החומר הנדרש תביעה והיוועצות עם מומחי בעלי שם בתחומים הרלוונטים ), שמירת קשר רציף עם הלקוח לכל אורך ההליך המשפטי ואמירת האמת ללקוח מבלי להליכו שולל בהבטחות שווא בדבר הסיכויים לזכות במשפט.

עו”ד ארנשטיין דנה ניחנה ביצירתיות ויכולות ניתוח משפטיות גבוהות המסייעות לה במקרים רבים, למצוא את הפתרון הסבוך, המוביל להשגת הפיצוי המקסימאלי. 

לכל אדם אשר נפגע וזקוק לייצוג יש את הזכות לקבלת שירות מקצועי ואמין תוך שימת דגש על קבלת תשומת לב אישית , ניתוח המקרה לעומקו, בחינת סיכויי התביעה, (תוך כדי איסוף החומר הנדרש תביעה והיוועצות עם מומחי בעלי שם בתחומים הרלוונטים ), שמירת קשר רציף עם הלקוח לכל אורך ההליך המשפטי ואמירת האמת ללקוח מבלי להליכו שולל בהבטחות שווא בדבר הסיכויים לזכות במשפט.
משרד עו"ד קרן ארנשטיין דנה
עו"ד קרן ארנשטיין דנה
מייסדת המשרד